Терапія в стоматології - це обширний комплекс заходів, спрямованих на профілактику, діагностику та лікування карієсу, а також всіх його можливих ускладнень, уражень некаріозного походження, хвороб слизової оболонки порожнини рота.

Спостереження у стоматолога-терапевта є тим фундаментом, без якого неможливе подальше протезування, ортодонтичне і пародонтологічне лікування, імплантація. І від якості цього фундаменту безпосередньо залежить результат. Регулярне відвідування наших стоматологів допоможе вчасно виявити і усунути наявні проблеми, а також запобігти їх повторній появі. Наші лікарі не тільки відновлять здоров'я ротової порожнини, але і навчать правильно доглядати за зубами, яснами, слизовою оболонкою порожнини рота.

 

 

ТЕРАПЕВТИЧНЕ ЛІКУВАННЯ ЗУБІВ РЕКОМЕНДОВАНО

При лікуванні гранульом зуба.

Терапевтичні заходи потрібні, коли кореневі канали були запломбовані неякісно або невчасно. Сьогодні утворення у вигляді гранульом або кіст не передбачають обов'язкового видалення зуба - консервативне (безопераційне) лікування сучасними препаратами постійно доводить свою ефективність.

При лікуванні карієсу.

Його поверхнева форма у вигляді світлої плями на емалі не вимагає застосування бормашини або лазера: лікування за технологією інфільтрації за допомогою інноваційного матеріалу ICON дозволить зупинити каріозний процес до того, як він досягне емалево-дентинної межі. Але навіть якщо пацієнту діагностований середній або глибокий карієс, йому нема про що турбуватися. Сучасні матеріали і якісна анестезія дозволяють усунути уражене вогнище швидко і безболісно.

 • При ендодонтичному лікуванні кореневих каналів.

Видалення запаленої пульпи, очищення від бактерій кореневих каналів, їх формування та пломбування - всі ці маніпуляції наші фахівці проводять із застосуванням ефективної місцевої анестезії.

 

 

• Реставрація зубів.

Усунення каріозних порожнин за допомогою передових композитних матеріалів дозволяє не тільки відновити повну анатомічну форму зубів, але і відтворити їх природний колір. А це означає, що зовні вони не будуть виділятися на тлі здорових, навіть якщо пацієнт пройшов процедуру нарощування або відновлення зубів.

• При лікуванні пульпіту.

Ця запущена стадія карієсу, відома своїм яскраво вираженим больовим синдромом, вимагає видалення нерва, ретельної обробки і пломбування кореневих каналів. У кожному конкретному випадку лікарі нашої клініки роблять все можливе, щоб врятувати запалений зуб, запобігти поширенню хвороби на навколишні зуби, позбавивши пацієнта неприємних відчуттів.

 

У тих випадках, коли пацієнта чекає більш складне лікування, до процесу відновлення здоров'я ротової порожнини приєднуються пародонтолог, імплантолог, ортодонт і хірург.

 

 

ПІДГОТОВКА ДО ТЕРАПЕВТИЧНОГО ЛІКУВАННЯ

Відвідування стоматологічного кабінету не вимагає ніякої спеціальної підготовки. Всі діагностичні та лікувальні процедури в Vitadent Center орієнтовані на створення максимально комфортної для пацієнта обстановки, будь це просте видалення зубних відкладень або пломбування каналів. В ході прийому лікар також навчає гігієні порожнини рота, дає індивідуальні рекомендації по догляду за вашою порожниною рота.

 

ФАКТОРИ, ЩО ВЛИВАЮТЬ НА ВАРТІСТЬ

Сума лікування безпосередньо залежить від складності діагностичних заходів, обсягу ураженої ділянки, застосування анестезуючих препаратів, вибору витратних і композитних матеріалів, процедури естетичної стоматології.

 

 

 

ПЕРВИННА КОНСУЛЬТАЦІЯ

• З'ясування причини візиту пацієнта, уточнення його очікувань від майбутнього лікування і визначення бажаних термінів.
• Огляд ротової порожнини.
• Обов'язкове проведення діагностичного обстеження (ортопантомограмма, телерентгенограмма, КТ).
• Спільна консультація з ортопедом, ортодонтом а також з хірургом
• Встановлення діагнозу.
• Розробка плану лікування і розрахунок вартості. По закінченню консультації пацієнт виходить з клініки з комплексним планом лікування на руках і повним розрахунком вартості лікування.