ПАРОДОНТОЛОГІЯ

Пародонтологія - розділ медицини, присвячений профілактиці, діагностиці та лікуванню захворювань пародонту, тобто тканин навколо зуба. Їх здоров'я визначає стан порожнини рота: це свого роду основа для зубів, покликана надавати їм необхідну підтримку. Тому радимо мінімум 1 раз на півроку відвідувати кабінет лікаря-пародонтолога.

Звертаємо Вашу увагу! Фахівці Vitadent Center постійно вдосконалюють свої знання та професійні навички, проходячи навчання у стоматологів зі світовим ім'ям, роблять доповіді на наукових конференціях і впроваджують в роботу нові методики і свої розробки.

Ми ніколи не змінюємо принципу індивідуального підходу до кожного пацієнта. Справа в тому, що хвороби ясен (гінгівіт, пародонтоз, пародонтит, періостит) мають цілий спектр можливих причин. І перш ніж приступити до лікування, з'ясовуємо основне джерело запалення і усуваємо його. Крім того, велике значення має ступінь тяжкості захворювання: в одному випадку досить вжити профілактичних заходів, в іншому потрібно курс консервативної терапії, в третьому - не обійтися без хірургічного втручання.

 

 

ПАРОДОНТОЛОГІЧНЕ ЛІКУВАННЯ РЕКОМЕНДОВАНО

• При хворобливості, набряку, кровоточивості ясен.
• При великій скупченості зубного нальоту і каменю.
• При клиновидних дефектах і оголенні шийки зуба.
• При рухливості зубів.
• При виникненні неприємного запаху з рота.

 


ПІДГОТОВКА ДО ВІДВІДУВАННЯ ПАРОДОНТОЛОГА

Лікування захворювань ясен завжди передує ретельна діагностика. Досягнення максимально ефективного результату часто вимагає комплексного підходу, тому фахівці нашої клініки: лікарі загального профілю, хірурги, ортопеди, ортодонти - працюють в тісному союзі.

Не менш відповідального ставлення до здоров'я ми очікуємо від своїх пацієнтів: тільки повне дотримання рекомендацій стоматолога-пародонтолога дозволить впоратися з проблемами і уникнути рецидивів. Неухильне виконання всіх підпунктів плану заходів, наданого доктором, навіть, якщо ви на час виїхали за межі Чернігова.

 

 

ФАКТОРИ, ЩО ВПЛИВАЮТЬ НА ВАРТІСТЬ

На загальну суму лікування впливає ступінь тяжкості захворювання (пародонтит може протікати в легкій, середній, важкій або хронічній формі), площа ураження (вартість деяких послуг: скейлінга, закритого кюретажу, зняття зубних відкладень і інших - розраховується виходячи з кількості зубів, з якими працює доктор), застосованих матеріалів і методик.

Ми працюємо на сучасному обладнанні, що спрощують роботу стоматолога і зменшують кількість процедур.

 

 

ПЕРВИННА КОНСУЛЬТАЦІЯ

• З'ясування причини візиту пацієнта, уточнення його очікувань від майбутнього лікування і визначення бажаних термінів.
• Огляд ротової порожнини.
• Обов'язкове проведення діагностичного обстеження (ортопантомограмма, телерентгенорамма, КТ).
• Спільна консультація з ортопедом, ортодонтом, а іноді і косметологом.
• Встановлення діагнозу.
• Розробка плану лікування і розрахунок вартості. По закінченню консультації пацієнт виходить з клініки з комплексним планом лікування на руках і повним розрахунком вартості.