ОРТОДОНТІЯ

Лікарі клініки Vitadent Center перші в Чернігові почали використовувати інноваційні методи лікування зубів в області ортодонтії. Це дозволяє нам виправляти будь-які порушення прикусу і викривлення зубного ряду: скупченість, щілини, неправильний нахил і порушене розташування окремих зубів. Ми допомагаємо пацієнтам будь-якого віку.

Неправильний прикус небезпечний своїми ускладненнями: розладом СНЩС, патологічним стиранням зубів, травмами ясен, порушенням мови, проблемами дихання і травлення. Для ефективного і бажаного результату, повністю довіртеся фахівцю в питанні вибору ортодонтичної конструкції і точно виконуйте його рекомендації! Віддаючи перевагу тому чи іншому методу лікування, ми враховуємо складність аномалії, вік та загальний стан здоров'я пацієнта.

Звертаємо Вашу увагу! Ми використовуємо ефективні ортодонтичні апарати, які не тільки виправляють неправильний прикус, нерівне розташування зубів, але і які запобігають аномалії розвитку щелепи.

 

 

ВИДИ КОРЕГУЮЧИХ СИСТЕМ

• Трейнери - знімна двощелепний каппа з еластичного матеріалу. Конструкція щільно фіксується на зуби. Носиться 1-2 години в день і всю ніч. Має типові універсальні розміри, але різну ступінь жорсткості.
• Пластини - ортодонтичні системи для постійного носіння. Складаються з пластмасовою основи, металевої дуги і кламерів (петлеподібних гачків), які сприяють надійної фіксації. Деякі пристрої мають пружини і гвинтовий замок. Є конструкції, що знімаються пацієнтом самостійно (тільки для чищення), а також - виключно лікарем.
• Брекети - незнімна система для найскладніших і запущених зубощелепних аномалій. Складається з брекет-кнопки, які приклеюють до кожного зуба, пропущеної через них металевої дуги, кілець і фіксаторів (лігатур або спеціальних замків). Наші лікарі встановлюють самолігуючі і лігатурні конструкції. Каталог матеріалів великий - метал, кераміка, сапфір.

 

 

 

ПІДГОТОВКА ДО ОРТОДОНТИЧНОГО ЛІКУВАННЯ

Візуальний огляд і складання анамнезу - перші дії лікаря. Він проводить антропометричні дослідження щелепи і зубних дуг, рентгенографію, ортопантомограмму, телерентгенографію і КТ. При вирішенні встановити брекет-систему, вам буде необхідно провести санацію порожнини рота. Обов'язково рекомендуємо професійну чистку зубів і ремінералізуючу терапію, що дозволяє зберегти емаль під час тривалого лікування.

 

 

ФАКТОРИ, ЩО ВПЛИВАЮТЬ НА ВАРТІСТЬ

Сума лікування розраховується окремо для кожного клієнта та в більшій мірі залежить від виду обраного ортодонтичного апарату. Ціна брекетів варіюється в широкому діапазоні. Впливають на неї обраний матеріал, спосіб і місце фіксації.

 

 

 

ПЕРВИННА КОНСУЛЬТАЦІЯ

• З'ясування причини візиту пацієнта, уточнення його очікувань від майбутнього лікування і визначення бажаних термінів.
• Огляд ротової порожнини.
• Обов'язкове проведення діагностичного обстеження (ортопантомограмма, КТ).
• Спільна консультація з ортопедом і хірургом.
• Встановлення діагнозу.
• Розробка плану лікування і розрахунок вартості. По закінченню консультації пацієнт виходить з клініки з комплексним планом лікування на руках і повним розрахунком вартості.